WAŻNE INFORMACJE

 1. GDZIE: Dalyan
 2. KIEDY: każdy czwartek
 3. GODZINY: wyjazd: 6:30 / przyjazd: 20:00
 4. CENNIK: dorosły: 33€ / dziecko 7-12 lat: 15€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: lunch pakiet z hotelu, ręcznik, strój kąpielowy, wygodne obuwie + ubranie na podróż autokarem, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy oraz aparat fotograficzny by utrwalić niesamowite widoki, pieniądze na własne wydatki.

 

rezerwacja

 

telefon2

DALYAN- wycieczka jednodniowa

Miejsce to ze swoją unikalną florą i fauną stanowi narodowe dziedzictwo Turcji. Niewątpliwie największą atrakcją tego regionu jest strefa ekologiczna, idealna dla osób pragnących zaznać spokoju na łonie przyrody w najbardziej znanym, zielonym miejscu Turcji. Autokar zabiera Państwa do centrum miasteczka Dalyan, skąd zaczyna się rejs statkiem w trakcie którego zatrzymają się Państwo w miejscu gdzie znajdują się „ błotne baseny” o właściwościach zdrowotnych , w których z kąpieli zachęcamy aby skorzystać. Następnie tym samym statkiem udadzą się Państwo na słynna piaszczystą plażę Iztuzu, gdzie żółwie Caretta- Caretta składają jaja. W trakcie rejsu podziwiać Państwo będą Caunos, czyli wykute w skale grobowce likijskie.

Cena od osoby:

 • Dorosły: 30€
 • Dziecko 7-12 lat: 15€
 • Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

 • rejs statkiem po rzece Dalyan oraz  kąpiele błotne,
 • przejazd klimatyzowanym autokarem,
 • ubezpieczenie, opieka polskiego pilota i tureckiego przewodnika
 • obiad

Dodatkowo płatne:

napoje do obiadu.

Uwagi:

Dziecko 0-6 lat, które jedzie za darmo na wycieczkę nie ma zagwarantowanego swojego miejsca w autokarze – podróżuje na kolanach rodziców. Jest możliwość dokupienia miejsca w autokarze dla takiego dziecka w cenie 10€.

W drodze powrotnej krótki postój w centrum złota.

Osoby zatrzymujące się w hotelach znacznie oddalonych od Bodrum ( jak Yalikavak, Akyarlar, Turgutreis, Kadikalesi ) – ok pół godziny wcześniejszy wyjazd z hotelu oraz trochę późniejszy powrót.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI