WAŻNE INFORMACJE

 1. GDZIE: Dalyan
 2. KIEDY: każda niedziela
 3. GODZINY: wyjazd: 8:30 / przyjazd: 20:00
 4. CENNIK: dorosły: 40€ / dziecko 7-12 lat: 20€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: ręcznik, strój kąpielowy, wygodne obuwie, wygodne ubranie, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy oraz aparat fotograficzny by utrwalić niesamowite widoki.

 

rezerwacja

 

telefon2

DALYAN EXPRESS- wycieczka jednodniowa

Miejsce to ze swoją unikalną florą i fauną stanowi narodowe dziedzictwo Turcji. Niewątpliwie największą atrakcją tego regionu jest strefa ekologiczna, idealna dla osób pragnących zaznać spokoju na łonie przyrody w najbardziej znanym, zielonym miejscu Turcji. Autokar zabiera Państwa do centrum miasteczka Dalyan, skąd zaczyna się rejs statkiem w trakcie którego zatrzymają się Państwo w miejscu gdzie znajdują się „ błotne baseny” o właściwościach zdrowotnych , w których z kąpieli zachęcamy aby skorzystać. Następnie tym samym statkiem udadzą się Państwo na słynna piaszczystą plażę Iztuzu, gdzie żółwie Caretta- Caretta składają jaja. W trakcie rejsu podziwiać Państwo będą Caunos, czyli wykute w skale grobowce likijskie.
ZALETY WYCIECZKI EXPRESS:

wyjazd na wycieczkę z hotelu po śniadaniu czyli ok.8 a nie o świcie jak jest w przypadku standardowych wycieczek
pobudka bez zarywania nocy, żeby Państwo mogli się wyspać będąc na wakacjch
w drodze do Daylan brak postoju na tzw. przerwę śniadaniową
w drodze powrotnej brak postoju na „zakupy” w centrum złota

Wycieczka w wersji express zajmuje mniej czasu niż standardowa, gdyż nie tracą Państwo czasu na dodatkowe postoje. Śniadanie oraz kolacja w hotelu, zaś obiad w trakcie wycieczki w cenie. Program wycieczki w wersji express oraz standard jest taki sam.

Cena od osoby:

 • Dorosły: 40€
 • Dziecko 7-12 lat: 20€
 • Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

  • bilet wstępu do starożytnego miasta Efez,
  • przejazd klimatyzowanym autokarem,
  • obiad,/dt_list_item]

ubezpieczenie, opieka polskiego pilota i tureckiego przewodnika.

Dodatkowo płatne:

napoje do obiadu, dla chętnych wizyta w „Domu Matki Bożej” (35 lirów).

Uwagi:

Dziecko 0-6 lat, które jedzie za darmo na wycieczkę, nie ma zagwarantowanego swojego miejsca w autokarze – podróżuje na kolanach rodziców. Jest możliwość dokupienia miejsca w autokarze dla takiego dziecka w cenie 10€.

Osoby zatrzymujące się w hotelach znacznie oddalonych od Bodrum  ( jak Yalikavak, Akyarlar, Turgutreis, kadikalesi ) – ok pół godziny wcześniejszy wyjazd z hotelu oraz trochę późniejszy powrót.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI