WAŻNE INFORMACJE

 1. GDZIE: Efez
 2. KIEDY: każda sobota
 3. GODZINY: wyjazd: 6:30 / przyjazd: 20:00
 4. CENNIK: dorosły: 33€ / dziecko 7-12 lat: 15€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: lunch pakiet z hotelu, wygodne obuwie + wygodne ubranie, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy oraz aparat fotograficzny by utrwalić niesamowite widoki, pieniądze na własne wydatki.

 

 

rezerwacja

 

telefon2

EFEZ – wycieczka jednodniowa
Całodniowa wycieczka do najpiękniejszego antycznego miasta w Turcji.

Całodniowa wycieczka do najpiękniejszego antycznego miasta w Turcji. Efez został założony przez Androklosa i w starożytności był jednym z 12 miast jońskich. Spacerując marmurowymi uliczkami starożytnego Efezu można podziwiać wiele wspaniałych zabytków, w tym między innymi: Bibliotekę Celsusa, Bramę Nazerusa i Mitridiusza, Świątynie Hadriana, Odeon, Bramę Herkulesa oraz słynny Wielki Teatr. W ramach tej wycieczki mogą Państwo dodatkowo odbyć wizytę w “Domu Matki Bożej” na Wzgórzu Słowików, które znajduje się kilka kilometrów za Efezem.

Cena od osoby:

 • Dorosły: 30€
 • Dziecko 7-12 lat: 15€
 • Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

 • bilet wstępu do starożytnego miasta Efez,
 • przejazd klimatyzowanym autokarem,
 • ubezpieczenie, opieka polskiego pilota i tureckiego przewodnika
 • obiad

Dodatkowo płatne:

napoje do obiadu, dla chętnych wizyta w „Domu Matki Bożej” (35 lirów).

Uwagi:

Dziecko 0-6 lat, które jedzie za darmo na wycieczkę, nie ma zagwarantowanego swojego miejsca w autokarze – podróżuje na kolanach rodziców. Jest możliwość dokupienia miejsca w autokarze dla takiego dziecka w cenie 10€.
W drodze powrotnej krótki postój w centrum złota.

Osoby zatrzymujące się w hotelach znacznie oddalonych od Bodrum (  Yalikavak, Akyarlar, Turgutreis, kadikalesi ) – ok pół godziny wcześniejszy wyjazd z hotelu oraz trochę późniejszy powrót.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI