WAŻNE INFORMACJE

  1. CEL: wyspa Kos
  2. KIEDY: codziennie
  3. GODZINY: wyjazd: 9:00 / przyjazd: 17:30
  4. CENNIK: dorosły: 22€ / dziecko 7-12 lat: 11€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: paszport, lunch pakiet z hotelu jeśli nie zdążą Państwo zjeść śniadania.

 

rezerwacja

 

telefon2

WYSPA KOS – wycieczka jednodniowa

Grecka wyspa Kos oddalona jest jedynie 11 mil od Bodrum, zatem stanowi idealne miejsce na jednodniową wycieczkę. Podróż promem trwa niecałą godzinę.

Wyspa ta oferuje nie tylko słynne piaszczyste plaże, promenadę portową zachęcającą do spacerów jak i przyjazne kafejki i restauracje, ale rówież miejsca zainteresowania historycznego. Na miejscu mają Państwo około 6 godzin czasu wolnego, także sami Państwo decydują jak chcą spędzić ten czas. Przystań portowa znajduję się dokładnie w centrum miasta Kos.

Dla osób zainteresowanych historią polecamy ruiny Świątyni Asklepiosa, znajdujące się 5 km poza miastem Kos i stanowiące najbardziej znany zabytek wyspy. Co więcej Kos uważany za ojczyznę Hipokratesa, może pochwalić się słynnym 700-letnim drzewem Hipokratesa znajdującym się naprzeciw wejścia do zamku Joannitów.

Prom wypływa zarówno z Bodrum jak i z Turgutries. W zależności od lokalizacji państwa hotelu zawieziemy Państwa do wybranego portu.

Cena od osoby:

  • Dorosły: 22€
  • Dziecko 7-12 lat: 11€
  • Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

  • transfer z hotelu do portu i z powrotem,
  • bilet na prom w dwie strony,
  • opłaty portowe.

Dodatkowo płatne:

wydatki własne

Uwagi:

Bez paszportu nie przejdą Państwo odprawy i nie zostaną wpuszczeni na prom.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI