Polecam to biuro podróży z uwagi na bardzo dobrą organizację wycieczek z polskojęzycznymi pilotami wycieczek, bardzo dobry kontakt z organizatorem wycieczek (wszystko można załatwić wcześniej przez internet), a ceny najniższe w okolicy. Gorąco polecam!

Biuro wiarygodne i godne polecenia! Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie i to od samego początku: kontaktu w Polsce. Program wycieczek ciekawy i dość dynamiczny, ale nie męczący. Uczestniczyłam w 6 wycieczkach zorganizowanych przez to biuro i nie zawiodłam się – wszystkie zorganizowane profesjonalnie. Większość rezerwowałam już w Polsce, kontakt z biurem rewelacyjny, zarówno z Polski, jak i na miejscu. Autokary sprawne, czyściutkie, klimatyzowane. Przewodnicy z rewelacyjną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Atrakcyjne ceny i mozliwosc negocjacji ceny przy zakupie wiekszej ilości wycieczek.

Korzystaliśmy z 3 wycieczek z tym biurem , gdyż było zdecydowanie tańsze niż wycieczki oferowane z biurem podróży w hotelu. Ocena nasza wypada bardzo korzystnie! wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, bogaty program wycieczek, szczegolnie miło wspominamy wycieczkę do Dalyan i do wioski tureckiej. Przewodnik wykwalifikowany, Turek mowiacy po polsku bardzo ciekawie opowiadal o zwyczajach i kulturze tureckiej.Nigdzie nie było niedociagnieć, wszystko rzetelnie zorganizowane i bardzo uczciwie wykonane.Na pewno skorzystamy z uslug tego biura ponownie.

Byłam z dziećmi na dwóch wycieczkach Dalyan i wioska turecka. Polecam. Trafiliśmy na świetnego przewodnika- Turek studiujący wcześniej w Polsce. Ceny śmiesznie niskie w porównaniu z wycieczkami oferowanymi przez biura w hotelach. Wycieczki udane, z posiłkami na gorąco w cenie.

Patrycja

Będąc w 2012 roku w Bodrum – Yasi wykupiłam trzy wycieczki w tym Biurze. Do: Efezu, Pamukale i na Kos oraz pobyt w hammanie. Wszystkie wyjazdy były profesjonalnie zorganizowane. Autobusy i busy przyjechały zgodnie z ustaleniami pod hotel i tamże po wycieczce odwiozły. Ceny były konkurencyjne w stosunku do cen proponowanych przez biuro podróży, z którym wyjechałam do Turcji, a obsługa bardzo sympatyczna. Polecam Forget Me Not, bo warto.

Biuro Pani Sabiny znalazłam jeszcze przed wylotem do Bodrum. Wykupiliśmy wycieczkę do Pammukale. Wszystko załatwiliśmy szybko i sprawnie poprzez telefon i sms. Bus podstawiony o czasie pod hotel, przesiadka do autokaru i w drogę. Organizacja całego wyjazdu bardzo dobra, do tego cena dużo niższa niż przy tej samej wyciecze oferowanej przez Itakę z której mieliśmy wakacje. Bardzo POLECAM! 🙂

Magdalena
DODAJ SWOJĄ OPINIĘ

DODAJ OPINIĘ O NAS

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dodaj ją, by ułatwić wybór innym chętnym osobom przebywającym na wakacjach w Turcji.
Dziękujemy za poświęcony czas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości