WAŻNE INFORMACJE

 1. GDZIE: PAMUKKALE
 2. KIEDY: każdy piątek
 3. GODZINY: wyjazd: 6:00 / przyjazd: 21:00
 4. CENNIK: dorosły: 33€ / dziecko 7-12 lat: 15€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: lunch pakiet z hotelu, ręcznik, strój kąpielowy, wygodne obuwie + ubranie, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy oraz aparat fotograficzny by utrwalić niesamowite widoki, pieniądze na własne wydatki.

 

rezerwacja

 

telefon2

PAMUKKALE- wycieczka jednodniowa
Całodniowa wycieczka do parku narodowego.

Pamukkale znane jako Bawełniany Zamek stanowi park narodowy, który UNESCO wpisało na listę światowego dziedzictwa przyrodniczego. Ciepłe, bogate w wapń wody, spływając kaskadami z urwisk ulegały ochłodzeniu, w wyniku czego wytrącały się skały osadowe, z których powstawały naturalne półki, płytkie baseny i stalaktyty. Wapień wytrącający się z wody przyczynił się do powstania okołu stu tarasowo rozłożonych basenów połączonych skalnymi „wodospadami”. Udowodnione jest, że wody te mają lecznicze właściwości, szczególnie polecane dla tych co mają problemy z krążeniem krwi, systemem nerwowym, reumatyzmem jak i chorobami skóry.

Wizyta w Pamukkale wiąże się również z odwiedzeniem starożytnego miasta Hierapolis, gdzie znajdują się pozostałości świątyni Apollona oraz teatr z czasów rzymskich. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z kąpieli w basenie Kleopatry, którego legenda głosi, że odmładza ciało i ducha nawet o kilka lat 🙂

Cena od osoby:

 • Dorosły: 30€
 • Dziecko 7-12 lat: 15€
 • Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

 • bilet wstępu do kompleksu Pamukkale – Hierapolis,
 • przejazd klimatyzowanym autokarem,
 • ubezpieczenie, opieka polskiego pilota i tureckiego przewodnika
 • obiad

Dodatkowo płatne:

napoje do obiadu, bilet wstępu do basenu Kleopatry (30 lirów tureckich).

Uwagi:

Dziecko 0-6 lat, które jedzie za darmo na wycieczkę nie ma zagwarantowanego swojego miejsca w autokarze – podróżuje na kolanach rodziców. Jest możliwość dokupienia miejsca w autokarze dla takiego dziecka w cenie 10€.

W drodze powrotnej krótki postój w sklepie z galanterią skórzaną.

Osoby zatrzymujące się w hotelach znacznie oddalonych od Bodrum ( jak Yalikavak, Akyarlar, Turgutreis, kadikalesi ) – ok pół godziny wcześniejszy wyjazd z hotelu oraz trochę późniejszy powrót.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI