WAŻNE INFORMACJE

  1. CEL: rejs statkiem
  2. KIEDY: codziennie
  3. GODZINY: wyjazd: 10:00 / przyjazd: 17:00
  4. CENNIK: dorosły: 18€ / dziecko 7-12 lat: 10€ / dziecko 0-6 lat: 0€

CO ZABRAĆ: ręcznik, strój kąpielowy,okulary przeciwsłoneczne, olejek do opalania,nakrycie głowy oraz aparat fotograficzny by utrwalić niesamowite widoki.

 

rezerwacja

 

telefon2

REJS STATKIEM- standard
Jesteśmy jedynym biurem w Bodrum, które posiada swój własny statek!

To niewątpliwie pozycja obowiązkowa w trakcie pobytu w Bodrum. Kilkugodzinny rejs jachtem to jeden z najlepszych sposobów, aby odpocząć i uciec od codziennych trosk. Słońce, delikatny szum morza oraz malownicze krajobrazy dają gwarancję pełnego relaksu. Podczas rejsu można pływać w krystalicznie czystej wodzie, podziwiać piękno urokliwych zatoczek oraz zafundować sobie piękną opaleniznę.

Nasz statek nazywa sie Joker. Jesteśmy jedynym biurem w Bodrum, które posiada swój własny statek !!! Wybierając się z nami na rejs mają Państwo gwarancję, że popłyną na rejs tym właśnie statkiem i nie zostaną przeniesieni na jakikolwiek inny dostępny tego dnia Statek w porcie – a tak robi wiele agencji. Na górnym pokładzie znajdują się materace w odpowiedniej ilości dla wszystkich pasażerów, także każdy może się spokojnie opalać. Na dolnym pokładzie zaś są stoliki z ławami, gdzie w każdym momencie mogą się Państwo schować przed słońcem.

Dla większych grup jesteśmy w stanie zorganizować indywidualne rejsy.

Cena od osoby:

Dorosły: 20€

Dziecko 7-12 lat: 10€

Dziecko 0-6 lat: za darmo

W cenie:

transfer z hotelu do portu i z powrotem,

rejs statkiem,

lunch,

cały dzien NIELIMITOWANE LOKALNE NAPOJE BEZALKOHOLOWE oraz ALKOHOLOWE ( woda, cola, fanta, sprite, sok owocowy, herbata, kawa, piwo, białe oraz czerwone wino)

popołudniowa herbata oraz słodka przekąska,

ubezpieczenie.

Dodatkowo płatne:

wysokoprocentowe alkohole.
Uwagi:

Dodatkowa opłata transferowa ( 7€ ) dla osób zatrzymujących się w wymienionych miejscowościach: Torba, Yalikavak, Turgutreis, Akyarlar, Türkbüku, Kadikalesi, Gumüşluk.Dla pozostałych miejscowości czyli : Bodrum, Gümbet, Bitez oraz Ortakent cena pozostaje bez zmian.
Szczegóły na maila: info@forgetmenottravel.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

UBEZPIECZENIE

Punkt pierwszy i najważniejszy brzmi – na wszystkich wycieczkach jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem. Jesteśmy biurem podróży posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki w Turcji, dlatego też posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia oraz ubezpieczenie.

PILOCI WYCIECZEK

Na wszystkich wycieczkach krajoznawczych: Efez, Pamukkale oraz Dalyan zapewniamy opiekę polskiego pilota, który przekaże Państwu wiele informacji na temat Turcji oraz zwiedzanych miejscach.

TRANSPORT

Oferujemy tzw serwis “ od drzwi do drzwi”, czyli na wycieczki odbieramy Państwa odpowiednio z recepcji hotelu albo bramy wjazdowej na teren hotelowy. W to samo miejsce odwozimy po zakończeniu imprezy turystycznej.

REZYGNACJA Z WYCIECZKI

Na więcej niż 24 godziny przed ustalonym terminem wycieczki zawsze mają Państwo możliwość zrezygnowania albo zmiany terminu na inny.

DANE KONTAKTOWE

Adres:

Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

E-mail:

info@forgetmenottravel.pl

ZOBACZ WIĘCEJ OFERT WYCIECZEK                         WRÓĆ DO STRONY Z WYCIECZKAMI