Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dla Państwa wygody proponujemy planowanie i rezerwacje wycieczek przed przyjazdem na miejsce, nie jest to jednak wymagane. Na naszej stronie internetowej prezentujemy pełną i aktualną ofertę organizowanych przez nas wycieczek. Proponujemy również atrakcyjne cenowo pakiety.

FORMY REZERWACJI

REZERWACJA MAILOWA

Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz do rezerwacji wycieczek.Prosimy Państwa o wybór interesujących pozycji, podanie terminu pobytu w Bodrum, nazwę hotelu oraz swoje dane i przesłanie takiego gotowego formularza drogą mailową do nas. My wysyłamy emal zwrotny z potwierdzeniem wycieczek, godzinami wyjazdu spod Państwa hotelu oraz warunkami płatności. Po przylocie na miejsce i zakwaterowanie w hotelu prosimy o dosłanie numeru pokoju drogą mailową albo sms.
W każdym momencie mogą się Państwo kontaktować przez bezpośredniego maila info@forgetmenottravel.pl

REZERWACJA TELEFONICZNA/SMS

TELEFON KONTAKTOWY: 0090 545 265 42 86 obsługiwany zawsze w języku polskim. Po przylocie do Bodrum proszę wysłać sms na podany numer telefonu komókowego i podać: nazwę hotelu, numer pokoju, nazwisko oraz godzinę o której mamy oddzwonić do pokoju. My zadzwonimy, porozmawiamy i umówimy się na spotkanie albo dokonamy rezerwacji telefonicznie.Bezpłaty kontakt ze smartfonów z dostępem do internetu przez aplikacje Viber / Whatssup

REZERWACJA W BIURZE

Zapraszamy do biura Forget me Not, które znajduję sie w Gümbet obok hotelu Royal Asarlik Beach albo odziału na plaży również w Gümbet obok hotelu Melek- restauracji Angel.Tam osobiśie mogą Państwo zarezerwować wybraną wycieczkę w godzinach pracy biura od 09.00 rano do 24.00.

Jeśli zależy Państwo na spotkaniu w biurze z Panią Sabiną – prosimy wcześniej o kontakt mailowy albo sms.

FORMY PŁATNOŚCI

Na miejscu w Bodrum płatność w następujących walutach: liry tureckie, euro, dolary, funty brytyjskie.

ZALICZKA

Zaliczka w wysokości 30 % przelewem na polskie konto w złotówkach według kursu NBP , reszta opłacona na miejscu w Bodrum w dniu danej wycieczki u pilota w autokarze. Ta forma płatności daje Państwu możliwość uzyskania rabatu nawet do 5% ( zależne od ilości osób i zakuponych wycieczek- szczegóły na e-mail). Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy bilet na wycieczkę potwierdzający zakup.

GOTÓWKA

1. Gotówka / karta kredytowa w biurze Forget Me Not (wystawiamy bilet).
2. Gotówka na umówionym spotkaniu w hotelu albo dowolnym miejscu Bodrum (wystawiamy bilet)

PŁATNOŚĆ W AUTOKARZE

Płatność w autokarze –za niektóre wycieczki mogą Państwo w całości zapłacić u naszego pilota w autokarze po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji przez formularz rezerwacyjny albo telefon/sms.