TRANSFER Z/DO LOTNISKA Z POLSKIM BIUREM PODRÓŻY.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Port lotniczy Bodrum-Milas – to międzynarodowy port lotniczy położony 35 km od Bodrum, w pobliżu wybrzeża Morza Egejskiego, w Turcji.Obsługuje wszystkie loty krajowe oraz międzynarodowe, w tym czartery z Polski.

Dla osób przylatujących do Bodrum indywidulanie, bez wykupiongo transferu na dojazd do hotelu czy też apartamentu, organizujemy tanie usługi transportowe. W zależności od liczby osób ,transfery wykonujemy samochodami osobowymi, minibusami a jak zajdzie taka potrzeba to również autokarami.

Nasze wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzacje by zapewnić Państwu maksymalnie wygodny przejazd do wybranego miejsca.

Ceny transferów zależą od kilku czynników: sezonu niskiego/wysokiego, godziny dziennej/nocnej, ilości osób oraz miejscowości docelowej. Odległość między portem lotniczym a Bodrum w porównaniu do odległości między portem lotniczym a np. Turgutreis czy Yalikavak wynosi ponad 20 km , co przekłada się na wyższą opłatę.

Bardzo prosimy o kontakt na info@forgetmenottravel.pl jeśli są Państwo zainteresowani transferem na lotnisko.

Informacja

tursabJesteśmy licencjonowanym biurem podróży. Od wielu lat działamy w turystyce na rynku tureckim, dlatego mamy doświadczenie w organizowaniu profesjonalnych wycieczek, z któych skorzystało już kilka tysięcy zadowolonych klientów. Naszym celem jest zorganizowanie niedrogiego i udanego wypoczynku turystom przebywającym w Bodrum.

Forget Me Not w swojej ofercie posiada również wynajem apartamentów wakacyjnych, rezerwacje hoteli, wynajem samochodów, transfery z lotniska oraz niezwykle popularne w tej części Turcji tzw „ błękitne rejsy”.

Dane kontaktowe

Adres:
Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości