TRANSPORT LOTNISKOWY ORAZ WYNAJEM SAMOCHODÓW

TRANSFER

Port lotniczy Bodrum-Milas – to międzynarodowy port lotniczy położony 35 km od Bodrum, w pobliżu wybrzeża Morza Egejskiego, w Turcji.Obsługuje wszystkie loty krajowe oraz międzynarodowe, w tym czartery z Polski.

Dla osób przylatujących do Bodrum indywidulanie, bez wykupiongo transferu na dojazd do hotelu czy też apartamentu, organizujemy tanie usługi transportowe. W zależności od liczby osób ,transfery wykonujemy samochodami osobowymi, minibusami a jak zajdzie taka potrzeba to również autokarami.

Nasze wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzacje by zapewnić Państwu maksymalnie wygodny przejazd do wybranego miejsca.

Ceny transferów zależą od kilku czynników: sezonu niskiego/wysokiego, godziny dziennej/nocnej, ilości osób oraz miejscowości docelowej. Odległość między portem lotniczym a Bodrum w porównaniu do odległości między portem lotniczym a np. Turgutreis czy Yalikavak wynosi ponad 20 km , co przekłada się na wyższą opłatę.

WYNAJEM SAMOCHODÓW

*Wynajmując samochód osobowy w Turcji obowiązkowo w cenie zawarte są następujące rzeczy: podatek vat, ubezpieczenie od skutków kolizji (CDW), ubezpieczenie od kradzieży pojazdu (TP), opłata rejestracyjna ( VRF) oraz nielimitowane kilometry (UNL.KM).

*Paliwo nigdy nie wliczone w cenę wynajmu. Nie ma reguły, że wypożyczany samochód zawsze będzie z pełym bakiem, może być go połowa albo na tyle żeby dojechać do stacji paliwowej. Istotne jest aby oddać samochów z taką samą ilością paliwa z jaką został wypożyczony, co jest określone w umowie najmu.

*Płatność dokonywana w całości w momencie podpisania umowy najmu i wydania samochodu.

*Kierowca pragnący wypożyczyć samochód musi mieć ukończone 21 lat. Każda inna, która zamierza prowadzić wypożyczony samochód oprócz głownego wynajmującego, musi być również zaznaczona w umowie oraz polisie ubezpieczeniowej.

*proszę pamiętać – ubezpieczenie traci moc prawną, gdy kierowca jest pod wpływem alkoholu.

Informacja

tursabJesteśmy licencjonowanym biurem podróży. Od wielu lat działamy w turystyce na rynku tureckim, dlatego mamy doświadczenie w organizowaniu profesjonalnych wycieczek, z któych skorzystało już kilka tysięcy zadowolonych klientów. Naszym celem jest zorganizowanie niedrogiego i udanego wypoczynku turystom przebywającym w Bodrum.

Forget Me Not w swojej ofercie posiada również wynajem apartamentów wakacyjnych, rezerwacje hoteli, wynajem samochodów, transfery z lotniska oraz niezwykle popularne w tej części Turcji tzw „ błękitne rejsy”.

Dane kontaktowe

Adres:
Gümbet Mah. Ethem Kaptan Sok. No:6,
Gümbet/Bodrum 48-400 Turcja

Telefon do biura:

0090 252 319 44 52

Telefon komórkowy:

0090 545 265 42 86

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości